Kontakt


Elżbieta Penderecka
Założyciel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia
więcej o Elżbiecie Pendereckiej
iwona
Iwona Dyrduł
Zastępca Dyrektora ds. finansowych
iwona@beethoven.org.pl
ela
Elżbieta Chojnowska
Kierownik impresariatu
ela@beethoven.org.pl
mirei2
Mirosława Wachowska-Nowak
Impresariat
mira@beethoven.org.pl
Matylda
Matylda Czekaj
Project Manager
matylda@beethoven.org.pl
marta2
Marta Gołda
Produkcja, Organizacja widowni
marta@beethoven.org.pl
irenka
Irena Tarkowska
Impresariat, produkcja
irena@beethoven.org.pl
maggie
Małgorzata Szyndel
biuro zarządu
project manager
malgorzata@beethoven.org.pl
joanna-tomaszewska-zdjecie
Joanna Tomaszewska
Produkcja, Impresariat
joanna@beethoven.org.pl

 

Adres:
ul. Długa 19/4
31-147 Kraków
tel/fax. +48 (12) 4231517

Biuro w Warszawie:
ul. Chmielna 15/10
00-021 Warszawa
Tel. +48 22 331 70 18
Fax. +48 22 313 00 05
e-mail: biuro@beethoven.org.pl
www.beethoven.org.pl

Numer konta:
37 1020 2892 0000 5002 0146 1482

Partner Główny 21. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena

Następny

Kurs Mistrzowski

Następny

Katowie Miasto Ogrodów

Następny