Impresariat

Natalia Rubiś w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition

Śpiewaczka Natalia Rubiś już dziś zaśpiewa w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition. Artystka została wyłoniona z grona ponad tysiąca śpiewaków i po wstępnych eliminacjach w Metropolitan Opera w Nowym Jorku została zaproszona do udziału w konkursie.

International Hans Gabor Belvedere Singing Competition jest jednym z najważniejszych konkursów dla młodych śpiewaków. Po wstępnych eliminacjach 140 artystów przechodzi do składającego się z trzech etapów konkursu. W finale 20 najlepszych śpiewaków wystąpi z orkiestrą. Tegoroczny koncert finałowy odbędzie się w 06 lipca w sali Szostakowicza Teatru Helikon w Moskwie. W jury konkursu zasiadają m.in. dyrektorzy najważniejszych teatrów operowych na świecie, przewodniczy im John M. Mordler.

Najnowsze płyty

Następny

Recenzje

Nowy Jork Weill Hall 26 października 2017 Ludwig van Beethoven: Sonata fortepianowa nr 23 f-moll op. 57 “Appassionata” Karol Szymanowski: Mazurek op. 50 nr 3, Mazurek op. 50 nr 4, Wariacje b-moll op. 3 Fryderyk Chopin: II Sonata fortepianowa b-moll op. 35 Szymon Nehring (fortepian)   Młody polski pianista Szymon Nehring w maju tego roku […]

Obiecujący debiut zwycięzcy Konkursu Rubinsteina

zobacz całość

22 Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena

Następny