Impresariat

Natalia Rubiś w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition

Śpiewaczka Natalia Rubiś już dziś zaśpiewa w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition. Artystka została wyłoniona z grona ponad tysiąca śpiewaków i po wstępnych eliminacjach w Metropolitan Opera w Nowym Jorku została zaproszona do udziału w konkursie.

International Hans Gabor Belvedere Singing Competition jest jednym z najważniejszych konkursów dla młodych śpiewaków. Po wstępnych eliminacjach 140 artystów przechodzi do składającego się z trzech etapów konkursu. W finale 20 najlepszych śpiewaków wystąpi z orkiestrą. Tegoroczny koncert finałowy odbędzie się w 06 lipca w sali Szostakowicza Teatru Helikon w Moskwie. W jury konkursu zasiadają m.in. dyrektorzy najważniejszych teatrów operowych na świecie, przewodniczy im John M. Mordler.

Najnowsze płyty

Następny

Recenzje

Ponad 100 tysięcy słuchaczy w całej Polsce, 18 koncertów w Warszawie i 12 w innych miastach, entuzjastycznie oklaskiwane gwiazdy z Krystianem Zimermanem, Anne-Sohie Mutter i Krzysztofem Pendereckim – w piątek zakończył się 22. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. W organizację festiwalu zaangażowały się największe polskie instytucje: NOSPR, Narodowe Forum Muzyki, Filharmonia Narodowa, ICE Kraków, Centrum […]

Zakończył się 22. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena

zobacz całość

22 Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena

Następny