Impresariat

Natalia Rubiś w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition

Śpiewaczka Natalia Rubiś już dziś zaśpiewa w półfinale International Hans Gabor Belvedere Singing Competition. Artystka została wyłoniona z grona ponad tysiąca śpiewaków i po wstępnych eliminacjach w Metropolitan Opera w Nowym Jorku została zaproszona do udziału w konkursie.

International Hans Gabor Belvedere Singing Competition jest jednym z najważniejszych konkursów dla młodych śpiewaków. Po wstępnych eliminacjach 140 artystów przechodzi do składającego się z trzech etapów konkursu. W finale 20 najlepszych śpiewaków wystąpi z orkiestrą. Tegoroczny koncert finałowy odbędzie się w 06 lipca w sali Szostakowicza Teatru Helikon w Moskwie. W jury konkursu zasiadają m.in. dyrektorzy najważniejszych teatrów operowych na świecie, przewodniczy im John M. Mordler.

Najnowsze płyty

Następny

Recenzje

Debiutancka solowa płyta Łukasza Krupińskiego jest muzycznym wspomnieniem artysty z konkursu w San Marino z 2016 roku. Pianista odniósł tam duży sukces, zdobywając nie tylko grand prix, ale także dalsze nagrody: publiczności, krytyki oraz za najlepsze wykonanie koncertu z orkiestrą. Na płycie Krupińskiego znalazły się konkursowe dzieła Haydna, Chopina i Skriabina. Artysta jawi się na […]

Potęga ekspresji

zobacz całość